Digiregistratuur

Millega tegu on?

Üleriigiline digiregistratuur on tervishoiuteenuste broneerimise lahendus veebilehel www.digiregistratuur.ee, kus inimene saab ühes vaates broneerida, tühistada ja muuta esmaseid teenuste aegu kõikides selle lahendusega liidestunud tervishoiuasutustes.

Kellele see mõeldud on?

1) inimesele, kes soovib endale tervishoiuteenustele aega broneerida.
2) inimesele, kes soovib enda lapsele või lähedasele(kes on andnud selleks volituse läbi Terviseportaali) tervishoiuteenustele aega broneerida.
3) tervishoiutöötajatele, kes soovivad inimese eest teha broneeringut.

Üleriigilise digiregistratuuri eesmärk on muuta tervishoiuteenuste aja leidmine inimese jaoks lihtsamaks. See lahendus annab patsiendile valikuvabaduse leida ja broneerida aegu tervishoiuteenustele ühest kohast, ilma et ta peaks erinevaid raviasutusi läbi helistama või kasutama tervishoiuteenuse osutajate vastuvõtuaegade broneerimise keskkondi.

Mille nimel me hetkel tööd teeme?

1) et omavahel siduda terviseportaal ning digiregistratuur.ee, see tähendab, et hiljemalt selle aasta suveks on inimestel üks värav, kust kaudu siseneda nii terviseportaali kui ka digiregistratuuri
2) et 2024 saaks digiregistratuuris broneerida aja ka esimesele radioloogilisele uuringule
3) et katsetada mugavat teavituste-ootejärjekorra süsteemi, kui inimene endale kohe õiget aega ei leia

 

Julika Leppik

Tootejuht

julika.leppik [at] tervisekassaa.ee

Kas leidsid lehelt vajaliku info?

Kas leidsid lehelt vajaliku info?

Kui teil on küsimusi, siis palun pöörduge meie poole aadressil info@tervisekassa.ee või helistage meie infoliinile 669 6630.