Teabenõue

NB! Oleme koondanud Tervisekassa andmebaasi andmed kodulehe Andmed lehele. Kui vajalikke andmeid sellelt lehelt ei leia, siis saab andmepäringusoovi meile e-maili aadressile info [at] tervisekassa.ee (info[at]tervisekassa[dot]ee) saata pealkirjaga  'ANDMEPÄRING'. Esitatud päringusoovi alusel hindame selle teostatavust ning meie poolset valmimistähtaega ning võtame Teiega vajadusel täiendavalt ühendust.

Võta meiega ühendust

Pöördu Tervisekassa poole, kui sul on küsimusi tervishoiu ja ravikindlustuse kohta. Vastame kiiresti ja kaasame vajadusel tervishoiu spetsialiste. Vastuse saate keskmiselt 5 tööpäevaga kuid mitte hiljem kui 30 kalendripäeva jooksul. Tervisekassasse võib helistada nii eesti, inglise kui ka vene keeles. Kirjadele vastatakse eesti ja inglise keeles.

Sinu isikuandmeid sisaldavat teavet saame väljastada üksnes juhul, kui oleme veendunud sinu kui teabenõudja või selgitustaotluse esitaja isikusamasuses. Isikusamasuse tuvastamiseks on järgmised võimalused:

  • esitad e-posti teel digitaalselt allkirjastatud taotluse aadressile info [at] tervisekassa.ee (info[at]tervisekassa[dot]ee)
  • saadad omakäeliselt allkirjastatud taotluse Tervisekassasse posti teel: Lastekodu 48, 10113 Tallinn
  • helistad Tervisekassa infotelefonile +372 669 6630 ja tuvastad oma isiku kas mobiil-ID või Smart-ID-ga

Tärniga (*) tähistatud väljad on kohustuslikud.

Kas leidsid lehelt vajaliku info?

Kas leidsid lehelt vajaliku info?

Kui teil on küsimusi, siis palun pöörduge meie poole aadressil info@tervisekassa.ee või helistage meie infoliinile 669 6630.