Otsime digivaldkonda mitmeid juhte

Tulevase tervisekassa meeskond otsib: 

  • Analüüsiosakonna juhti, kelle ülesanne on korraldada ja uuendada Eesti tervishoiusüsteemi andmeanalüüsi kaasaegsete tehnoloogiate ja meetoditega. Kandideeri läbi CV keskuse. Kandideeri CV keskuse kaudu või saada eestikeelne CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga hiljemalt 28. septembriks 2018 aadressile: konkurss [at] haigekassa.ee, märksõnaga „analüüsiosakonna juht“.
  • Innovatsiooniosakonna juhti, kelle ülesanne on kavandada, välja töötada ja juurutada uusi IT-lahendusi, et muuta Eesti tervishoiusüsteem tõhusamaks. Kandideeri CV keskuse kaudu või saada eestikeelne CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga hiljemalt 12. oktoobriks 2018 aadressile: konkurss [at] haigekassa.ee, märksõnaga „innovatsioon“.
  • IT infrastruktuuri osakonna juhti, kelle ülesanne on korraldada IT-teenuste haldust ja administreerimist missioonikriitilises ettevõttes. Tööpõld ulatub sõna otseses mõttes serveriruumist pilvedeni. Kandideeri CV keskuse kaudu või saada eestikeelne CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga hiljemalt 12. oktoobriks 2018 aadressile: konkurss [at] haigekassa.ee, märksõnaga „IT-operatsioonid“.