Haigekassa koduleht sai olulise täienduse: lepingupartnerid nüüdsest leitavad kaardirakenduses

Haigekassa koduleht sai olulise uuenduse kaardirakenduse näol, mis võimaldab inimestel mugavalt leida haigekassa lepingupartnereid üle Eesti ning saada raviasutustega seonduvat informatsiooni nagu kontaktandmed, asukoht ja osutatavad teenused.

Kaardilt on võimalik leida raviasutusi ja arste, kes ostutavad  perearsti-, eriarstiabi ja hambaravi teenuseid haigekassa lepingu raames. Lisaks leiab kaardilt ka rinnavähi varajase avastamise uuringuid teostavad raviasutused ja liikuvate mammograafiabusside asukohad kindlatel kuupäevadel. Lähitulevikus lisanduvad kaardile ka õendusabi teenust osutavad raviasutused.

Lisaks kaardirakendusele on veebilehe sisulise uuendusena  täiustatud uudiste rubriiki ja loodud artiklite portaal, kus avaldatakse regulaarselt haigekassa spetsialistide kirjutatud tervishoiusüsteemi arenguid ning ravikindlustust tutvustavaid artikleid. Artiklite portaali eesmärk on selgitada ravikindlustuse toimise põhimõtteid, jagada infot tervishoiusüsteemi kohta ja avada elanikkonnale tervisealaseid teemasid selgelt ja arusaadavalt ning viia haigekassa oma klientidele lähemale.

Uuenduskuuri läbis ka haigekassa veebi avalehe kujundus. Avalehelt  leiab nüüd rohkem olulist informatsiooni erinevate tervisekampaaniate kohta.

Kodulehe arendustööde eesmärgiks on tõhustada informatsiooni lihtsat, arusaadavat ja mugavat kättesaadavust kindlustatu jaoks. Koostöös veebiagentuuriga Web Expert arendatakse kodulehte jätkuvalt edasi, et muuta see veelgi kasutajasõbralikumaks ja informatiivsemaks.

Probleemide ja tähelepanekute korral teavitada haigekassat e-maili teel info [at] haigekassa.ee (info[at]haigekassa[dot]ee)

Lisainformatsioon:

Vivika Tamra Tervise edenduse ja kommunikatsiooni talituse peaspetsialist 620 8419 vivika.tamra [at] haigekassa.ee (subject: Koduleht) (Vivika[dot]Tamra[at]haigekassa[dot]ee)