12.-13. mail toimub Tallinnas rahvusvaheline konverents 'NordDRG tulevik'

 

Eesti Haigekassa korraldab koostöös Põhjamaade Casemix keskusega (Nordic Casemix Centre) konverentsi 'NordDRG tulevik'. Konverents toimub 12.-13. mail Tallinnas, tegu on juba kuuenda Põhjamaade Casemix konverentsiga.

Sel korral on käsitlusel neli erinevat teemat: primaarsed klassifikaatorid ja WHO tegevus, episoodipõhine lähenemine tervishoius, DRG süsteemi tehnilised arengud ja kuluarvestus ning DRG kasutamine muuks kui rahastamiseks.

Konverentsi peaesinejad on Hollandist, Šveitsist, Rootsist ja Taanist. Lisaks toimuvad samadel teemadel paralleelsessioonid, kus teevad ettekanded eksperdid erinevatest NordDRG süsteemi kasutavatest maadest, s.h. Eestist.

Konverentsile oodatakse kõiki neid, kes puutuvad oma töös kokku DRG süsteemi erinevate aspektidega või plaanivad seda teha. Lisaks teadmiste omandamisele on konverentsil ainulaadne võimalus luua kontakte ja vahetada kogemusi erinevate maade ekspertidega.

Soodusregistreerimine konverentsile kestab kuni 25. aprillini. Kogu info konverentsi kohta asub konverentsi kodulehel. Konverents toimub traditsiooniliselt iga kahe aasta tagant ja on seni toimunud vaid Põhjamaades. Sel aastal on Eestil võimalus NordDRG süsteemiga tegelevaid spetsialiste võõrustada.

Lisainfo meiliaadressil kristiina.kahur [at] haigekassa.ee (kristiina[dot]kahur[at]haigekassa[dot]ee).