Tervishoiuspetsialistid

Tervishoiuspetsialist (lühendatud THS) on kliiniline psühholoog, füsioterapeut või logopeed, kes on võrdsustatud tervishoiutöötajaga, kui ta osutab ravi ja ta on registreeritud tervishoiukorralduse infosüsteemis  (Tervishoiuteenuste korraldamise seadus § 3 lg 6). 

Otsuseprojekti "Tervishoiuspetsialisti iseseisva teenuse osutamiseks lepingu sõlmimise asjaolude hindamise alused ja lepingu tähtaja üle otsustamise tingimused"  teenuste osutamiseks sõlmivad Tervisekassa ja tervishoiuteenuse osutaja ravi rahastamise lepingu

Lepingud sõlmitakse kõigi tervishoiuteenuse osutajatega, kes vastavad 11. oktoobril 2023 a. Tervisekassa Nõukogu otsusega:

Lepingu sõlmimiseks tuleb saata digiallkirjastatud taotlusvorm e-posti aadressile valikupartner [at] tervisekassa.ee (valikupartner[at]tervisekassa[dot]ee).

Eelnevalt tutvuge sõlmimise korraga.

Taotluse esitamise tähtpäev on iga aasta 15. oktoober ja 15. aprill.

2023. aastal on taotluse esitamise tähtpäev 15. november.

  • Hiljemalt 15. oktoobriks (2023. aastal 15. november) laekunud taotluse esitajaga sõlmitakse leping algusega 01.jaanuar.
  • Hiljemalt 15. aprilliks laekunud taotluse esitajaga sõlmitakse leping algusega 01.juuli.

Leping sisaldab ravi rahastamise lepingu lisasid, millega tutvuge Tervisekassa kodulehel

Lepinguline info on täiendamisel.

Küsimuste korral pöörduge valikupartner [at] tervisekassa.ee (valikupartner[at]tervisekassa[dot]ee.)

Kas leidsid lehelt vajaliku info?

Kas leidsid lehelt vajaliku info?

Kui teil on küsimusi, siis palun pöörduge meie poole aadressil info@tervisekassa.ee või helistage meie infoliinile 669 6630.